Lacrosse > Interkros > Termíny interkrosových soutěží 2015/2016 - opraveno

Termíny interkrosových soutěží 2015/2016 - opraveno

2.7.2015

TERMÍNY PRO INTERKROSOVÉ SOUTĚŽE - ROČNÍK ŘÍJEN 2015 - KVĚTEN 2016
 rok 2015   
17.10.2015 sobota 9,00 - 17,00 žákovské turnaje /  U11,15 ZŠ Mendelova 550, Praha 11 - Háje
18.10.2015 neděle 9,00 - 16,00 žákovské turnaje /  U9,13 ZŠ Mendelova 550, Praha 11 - Háje
    
7.11.2015 sobota 9,00 - 17,00 žákovské turnaje /  U11,15 ZŠ Mendelova 550, Praha 11 - Háje
8.11.2015 neděle 9,00 - 16,00 žákovské turnaje /  U9,13 ZŠ Mendelova 550, Praha 11 - Háje
    
17.11.2015 úterý 15,00 – 21,00 EXTRALIGA - DOSPĚLÍ SŠ a SOU Zelený Pruh, Praha 4
21.11.2015 sobota 9,00 – 17,00 2.LIGA - DOSPĚLÍ ZŠ Mendelova 550, Praha 11 - Háje
    
28.11.2015 Sobota 8,00 – 20,00 Vánoční turnaj – DOSPĚLÍ pravděp. ZŠ Kupeckého, Praha 11 - Háje
29.11.2015 neděle 8,00 – 18,00 Vánoční turnaj – DOSPĚLÍ pravděp. ZŠ Kupeckého, Praha 11 - Háje
    
12.12.2015 sobota 9,00 - 17,00 žákovské turnaje /  U11,15 ZŠ Mendelova 550, Praha 11 - Háje
13.12.2015 neděle 9,00 - 16,00 žákovské turnaje /  U9,13 ZŠ Mendelova 550, Praha 11 - Háje
    
19.12.2015 sobota 9,00 – 17,00 2.LIGA – DOSPĚLÍ ZŠ Mendelova 550, Praha 11 - Háje
20.12.2015 neděle 9,30 – 16,00 EXTRALIGA - DOSPĚLÍ SŠ a SOU Zelený Pruh, Praha 4
    
 rok 2016   
9.1.2016 sobota 9,00 - 17,00 žákovské turnaje /  U11,15 ZŠ Mendelova 550, Praha 11 - Háje
10.1.2016 neděle 9,00 - 16,00 žákovské turnaje /  U9,13 ZŠ Mendelova 550, Praha 11 - Háje
    
16.1.2016 sobota 9,00 – 17,00 2.LIGA – DOSPĚLÍ ZŠ Mendelova 550, Praha 11 - Háje
17.1.2016 neděle 15,00 – 21,00 EXTRALIGA - DOSPĚLÍ SŠ a SOU Zelený Pruh, Praha 4
    
6.2.2016 sobota 9,00 – 17,00 2.LIGA – DOSPĚLÍ ZŠ Mendelova 550, Praha 11 - Háje
7.2.2016 neděle 15,00 – 21,00 EXTRLIGA - DOSPĚLÍ SŠ a SOU Zelený Pruh, Praha 4
    
13.2.2016 sobota 9,00 - 17,00 žákovské turnaje /  U11,15 ZŠ Mendelova 550, Praha 11 - Háje
14.2.2016 neděle 9,00 - 16,00 žákovské turnaje /  U9,13 ZŠ Mendelova 550, Praha 11 - Háje
    
20.2.2016 sobota 9,00 – 17,00 2.LIGA – DOSPĚLÍ ZŠ Mendelova 550, Praha 11 - Háje
21.2.2016 neděle 15,00 – 21,00 EXTRALIGA - DOSPĚLÍ SŠ a SOU Zelený Pruh, Praha 4
    
19.3.2016 sobota 9,00 – 17,00 2.LIGA – DOSPĚLÍ ZŠ Mendelova 550, Praha 11 - Háje
20.3.2016 neděle 8,30 – 16,00 EXTRALIGA - DOSPĚLÍ SŠ a SOU Zelený Pruh, Praha 4
    
2.4..2016 sobota 9,00 - 17,00 žákovské turnaje /  U11,15 ZŠ Mendelova 550, Praha 11 - Háje
3.4.2016 neděle 9,00 - 16,00 žákovské turnaje /  U9,13 ZŠ Mendelova 550, Praha 11 - Háje
    
23.4.2016 sobota 9,00 - 17,00 žákovské turnaje /  U11,15 ZŠ Mendelova 550, Praha 11 - Háje
24.4.2016 neděle 9,00 - 16,00 žákovské turnaje /  U9,13 ZŠ Mendelova 550, Praha 11 - Háje
    
21.5.2016 sobota 9,00 - 17,00 žákovské turnaje /  U11,15 ZŠ Mendelova 550, Praha 11 - Háje
22.5.2016 neděle 9,00 - 16,00 žákovské turnaje /  U9,13 ZŠ Mendelova 550, Praha 11 - Háje

Anketa

Nové značky soutěží ČSML
Celkem hlasů 74
Jak se vám líbí nové značky soutěží ČSML?