Lacrosse > Mužský lakros > Soutěže > NBLL > Technický rozpis

Technický rozpis

#Kód Datum        DenČas Domácí                     Hosté                     Místo                        Tisk
114. únoraúterý20.00Old Dogs PlzeňLC PardubiceHala Plzeň  Z
219. únoraneděle20.00SKL Jižní MěstoOld Dogs Plzeň Hala Jižní Město  Z
323. únoračtvrtek20.00Old Dogs PlzeňLCC WolvesHala Plzeň  Z
426. únoraneděle20.00SKL Jižní MěstoLC Pardubice Hala Jižní Město  Z
52. březnačtvrtek20.00Old Dogs PlzeňTJ MalešiceHala Plzeň  Z
65. březnaneděle20.00SKL Jižní MěstoLCC Radotín Hala Jižní Město  Z
76. březnapondělí19.30ForFunLC PardubiceAréna Radotín  Z
89. březnačtvrtek20.00Old Dogs PlzeňForFunHala Plzeň  Z
911. březnasobota19.00Old Dogs PlzeňNationals SlovakiaAréna Radotín  Z
1012. březnaneděle18.00TJ MalešiceLCC WolvesMalešice  Z
1112. březnaneděle10.30 SKL Jižní MěstoNationals Slovakia Hala Jižní Město  Z
1218. březnasobota14.30Nationals SlovakiaForFunDevínská Nová Ves  Z
1319. březnaneděle14.30Nationals SlovakiaLCC RadotínDevínská Nová Ves  Z
1419. březnaneděle18.00TJ MalešiceOld Dogs PlzeňMalešice  Z
1519. březnaneděle20.00SKL Jižní MěstoLCC Wolves Hala Jižní Město  Z
1620. březnapondělí19.30ForFunOld Dogs PlzeňAréna Radotín  Z
1722. březnastředa19.30LCC RadotínTJ MalešiceAréna Radotín  Z
1824. březnapátek19.30LCC WolvesLC PardubiceAréna Radotín  Z
1925. březnasobota19.30LCC WolvesNationals SlovakiaAréna Radotín  Z
2026. březnaneděle12.00TJ MalešiceNationals SlovakiaMalešice  Z
2127. březnapondělí19.30ForFunSKL Jižní MěstoAréna Radotín  Z
2229. březnastředa19.30LCC RadotínOld Dogs PlzeňAréna Radotín  Z
2331. březnapátek19.30LCC WolvesForFunAréna Radotín  Z
241. dubnasobota14.00 Nationals SlovakiaLC PardubiceDevínská Nová Ves  Z
252. dubnaneděle14.30Nationals SlovakiaLCC Wolves Bratislava  Z
262. dubnaneděle18.00TJ MalešiceLC PardubiceMalešice  Z
273. dubnapondělí19.30ForFunLCC RadotínAréna Radotín  Z
284. dubnaúterý20.00Old Dogs PlzeňSKL Jižní MěstoHala Plzeň  Z
295. dubnastředa19.30LCC RadotínLC PardubiceAréna Radotín  Z
308. dubnasobota14.30Nationals SlovakiaOld Dogs PlzeňDevínská Nová Ves  Z
319. dubnaneděle14.30Nationals SlovakiaSKL Jižní MěstoDevínská Nová Ves  Z
329. dubnaneděle18.00TJ MalešiceForFunMalešice  Z
3311. dubnaúterý17.30LC PardubiceForFun Pardubice  Z
3412. dubnastředa19.30LCC WolvesLCC RadotínAréna Radotín  Z
3514. dubnapátek19.30LCC WolvesOld Dogs PlzeňAréna Radotín  Z
3621. května neděle 18.00TJ MalešiceSKL Jižní MěstoMalešice  Z
3718. dubnapondělí19.30ForFunLCC WolvesAréna Radotín  Z
3818. dubnaúterý18.00LC PardubiceSKL Jižní Město Pardubice  Z
392. květnaúterý18.00LC PardubiceLCC Wolves Pardubice - aréna  Z
402. květnaúterý20.00Old Dogs PlzeňLCC RadotínHala Plzeň  Z
413. květnastředa19.30LCC RadotínSKL Jižní MěstoAréna Radotín  Z
425. květnapátek19.30LCC WolvesTJ MalešiceAréna Radotín  Z
437. květnaneděle18.00TJ MalešiceLCC RadotínMalešice  Z
448. května pondělí 20.00SKL Jižní MěstoForFun Hala Jižní Město  Z
459. květnaúterý18.00LC PardubiceTJ Malešice Pardubice - aréna  Z
4610. květnastředa19.30LCC RadotínLCC WolvesAréna Radotín  Z
4712. květnapátek19.30LCC WolvesSKL Jižní MěstoAréna Radotín  Z
4813. květnasobota15.00ForFunNationals SlovakiaAréna Radotín  Z
4914. květnaneděle14.30Nationals SlovakiaTJ MalešiceDevínská Nová Ves  Z
5015. květnapondělí19.30ForFunTJ MalešiceAréna Radotín  Z
5116. květnaúterý18.00LC PardubiceOld Dogs Plzeň Pardubice - aréna  Z
5217. květnastředa19.30LCC RadotínForFunAréna Radotín  Z
5318. květnačtvrtek18.00LC PardubiceLCC Radotín Pardubice - aréna  Z
5420. květnasobota15.00LC PardubiceNationals Slovakia Pardubice - aréna   Z
5521. květnaneděle13.00LCC RadotínNationals SlovakiaAréna Radotín  Z
5620. dubna čtvrtek 20.00 SKL Jižní MěstoTJ Malešice Hala Jižní Město  Z
57QF25. květnačtvrtek20.15LC PardubiceForFun Pardubice - aréna  Z
58QF29. květnapondělí19.30ForFunLC Pardubice Aréna Radotín  Z
59QF27. května sobota19.00TJ MalešiceNationals Slovakia Malešice  Z
60QF28. květnaneděle 13.30Nationals SlovakiaTJ Malešice Devínská Nová Ves  Z
61SF4. červnaneděle19.00TJ MalešiceSKL Jižní MěstoMalešice  Z
62SF6. červnaúterý 20.00SKL Jižní MěstoTJ Malešice Hala Jižní Město  Z
63SF6. červnaúterý 18.00LC PardubiceLCC Radotín Pardubice-Polabiny  Z
64SF7. červnastředa 19.30LCC RadotínLC PardubiceAréna Radotín  Z
65F10. červnasobota19.00finále Aréna Radotín  Z

 

 

 

Anketa

Nové značky soutěží ČSML
Celkem hlasů 67
Jak se vám líbí nové značky soutěží ČSML?