Lacrosse > Mužský lakros > Skvělý Jiří Pešek pochytal 31 střel a dovedl Wolves k prvnímu vítězství

Skvělý Jiří Pešek pochytal 31 střel a dovedl Wolves k prvnímu vítězství

29.3.2014

ilustrační fotoilustrační foto
ilustrační foto

(jb) – K prvnímu domácímu utkání nastoupili Wolves proti týmu Old Dogs Plzeň, se kterým v minulém zápase prohráli vysoko 8:23.

Vzhledem ke zranění brankářů Mareše a Hladkého povolali trenéři z lakrosového důchodu Jiřího Peška, bývalého brankáře LCC, Falcons a i české reprezentace.

A byla to vskutku šťastná volba. Pešek pochytal v první periodě všech 12 střel a Wolves tak pohodlně vedli 4:0 po brankách Gottwalda, Jakše, Bergmana a Sedláka. Old Dogs poprvé překonali domácího brankáře až po 25 minutách, kdy se trefil  Jiří Ullmann a hned za minutu snižoval Jiří Vít na 2:4.

Mírný náskok si domácí „Vlci“ udržovali prakticky po celý zápas a nejblíže pustili soupeře ve 43. minutě, kdy Střecha snižoval na 7:8.

V poslední periodě opět Pešek pochytal vše, co měl a první vítězství v lize pro Wolves pojistil dvěma brankami Tomáš Sedlák.

Stínem utkání bylo obnovené zranění Tondy Gottwalda, který zápas nedohrál.

O další body do tabulky si Wolves zahrají hned v pondělí. Zápas s ForFun začíná  na radotínském stadionu v 18:30.