Lacrosse > Mužský lakros > Plzeň nestačila na Pardubice

Plzeň nestačila na Pardubice

1.4.2014

(jv) – Začátek zápasu se lépe povedl hostujícímu celku, který po 14. minutách vedl již 0:4. Na všech brankách se stejnou měrou podíleli Jan Skokan a Vojta Oulehla. Ve 14. minutě skóre upravil Michal Ronovský, ale to bylo ze strany Plzně v této periodě vše. Naopak Jan Skokan přidal ještě jednu branku Pardubic.

Začátek druhé periody byl opět v režii hostujícího celku (Skokan a Oulehla). Postupem času se ale Plzeň trochu vzpamatovala a čtyřmi goly snížila hrozivé manko (Vít, Hříbal a 2x Střecha). Periodu uzavřel pardubický Jiří David na skore 5:8.

Ve třetí části Plzeň výrazně zlepšila hru a pěti goly (2x Hříbal, Ullmann, Ronovský a Střecha) oproti třem pardubickým (2x Skokan a Oulehla) snížila stav na 10:11.

Poslední část hry zahájili domácí vyrovnávací brankou Ronovského a vypadalo to na dramatický závěr. Pardubice však pěti góly v řadě (Žák, David, Jůza a 2x Oulehla) strhly vedení opět na svojí stranu. Před záběrečným hvizdem dokázal snížit plzeňský Ullmann, ale vzápětí přidali hosté další branku (Jůza). Střechův gol v šedesáté minutě už jen upravil konečný stav na 13:17.

Celý zápas probíhal víceméně pod taktovkou hostů, kteří v útoku využívali slabých míst v obraně Plzně a sami svojí silovou obranou nedovolili plzeňskému útoku prosadit se.

Old Dogs Plzeň vs. LC Pardubice 13:17 (1:5, 4:3, 5:3, 3:6)