NBLL 2008

Konečné pořadí:

1. LCC Radotín
2. SK Lacrosse Jižní Město
3. TJ Malešice
4. Falcons Millionaires
5. LC Old Dogs Plzeň
6. LC Slavia Praha
7. LC Pardubice
8. LC Šumperk
9. LK Kroměříž

Herní systém:

Základní část se hraje systémem jednou každý s každým. 
V nadstavbové části se utkají týmy na 1.–4. místě každý s každým jedno utkání (zlatá skupina) a týmy na 5.–9. místě každý s každým jedno utkání (stříbrná skupina).
Play-off:
čtvrtfinále (1.–8., 2.–7., 3.–6. a 4.–5. po nadstavbě na jedno vítězné utkání,              
semifinále na dvě
finále na tři vítězná utkání.
Další místa:
Poražení semifinalisté sehrají jedno utkání o 3. a 4. místo.
Poražené týmy ze čtvrtfinále hrají s devátým týmem po nadstavbě každý s každým o 5.–9. místo.

Přehled utkání

Č.T.DatumDomácíHostéVýsledekMístočas
129.3.2008LCC RadotínLK Kroměříž43 : 2Radotín 16:00
229.3.2008SK Lacrosse JMLC Šumperk15 : 2Radotín 19:00
330.3.2008LC Slavia PrahaLK Kroměříž27 : 1Malešice 10:00
430.3.2008TJ MalešiceLC Šumperk27 : 6Malešice 13:00
51.4.2008FalconsSK Lacrosse JM7 : 6Radotín 19:00
65.4.2008LC ŠumperkLC Slavia Praha3 : 8Králíky19:00
75.4.2008SK Lacrosse JMTJ Malešice23 : 7Radotín 19:00
86.4.2008LC ŠumperkLCC Radotín1 : 40Králíky13:00
96.4.2008TJ MalešiceLC Pardubice16 : 14Malešice 13:00
108.4.2008FalconsLC Slavia Praha14 : 4Radotín 19:00
1112.4.2008LK KroměřížSK Lacrosse JM9 : 24Kroměříž 13:00
1213.4.2008LC Slavia PrahaLCC Radotín2 : 29Malešice 10:00
1313.4.2008TJ MalešiceOld Dogs Plzeň12 : 3Malešice 13:00
1415.4.2008FalconsTJ Malešice10 : 15Radotín 19:00
1521.4.2008LC PardubiceLCC Radotín4 : 28Pardubice 19:00
1620.4.2008LC Slavia PrahaOld Dogs Plzeň10 : 14Malešice 10:00
1720.4.2008TJ MalešiceLK Kroměříž24 : 2Malešice 13:00
1822.4.2008SK Lacrosse JMLC Slavia Praha19 : 5Radotín 19:00
1929.4.2008Old Dogs PlzeňSK Lacrosse JM12 :16Radotín 19:00
2021.5.2008LC Slavia PrahaTJ Malešice 3 :12   Slavia 19:30
216.5.2008Old Dogs PlzeňLCC Radotín3 :22Radotín 19:00
2210.5.2008Old Dogs PlzeňLC Šumperk14 :6Radotín 19:00
2311.5.2008FalconsLC Šumperk25 :2Radotín 10:00
2411.5.2008LK KroměřížLC Pardubice7 :20Kroměříž 13:00
2515.5.2008LC PardubiceLC Slavia Praha8 :10Pardubice 19:00
2617.5.2008LK KroměřížFalcons6 :30Kroměříž 16:00
2718.5.2008LC ŠumperkLK Kroměříž5 :8Králíky10:00
2820.5.2008LCC RadotínFalcons22 :6Radotín 19:00
2927.5.2008SK Lacrosse JMLC Pardubice17 :10Radotín 19:00
3029.5.2008LC PardubiceFalcons11 :10Pardubice 19:00
317.6.2008LCC RadotínTJ Malešice12 :3Radotín 19:00
328.6.2008LK KroměřížOld Dogs Plzeň7:12Kroměříž 13:00
3310.6.2008LCC RadotínSK Lacrosse JM12:8Radotín 19:00
3414.6.2008LC PardubiceOld Dogs Plzeň16:17Pardubice 16:00
3517.6.2008Old Dogs PlzeňFalcons9:10Radotín 19:00
3619.6.2008LC ŠumperkLC Pardubice5:27Králíky19:00
37nz26.8.2008Falcon MillionairesLCC Radotín0:23Radotín 19:00
38ns30.8.2008LC Old Dogs PlzeňLC Šumperk11:9 Králíky16:00
39ns30.8.2008LC PardubiceLK Kroměříž14:8Králíky19:00
40ns31.8.2008LC Old Dogs PlzeňLK Kroměříž13:11Králíky10:00
41ns31.8.2008LC PardubiceLC Šumperk15:1Králíky13:00
42nz2.9.2008LC SK Jižní MěstoTJ Malešice18:7Radotín 19:00
43ns6.9.2008LC PardubiceLC Old Dogs Plzeň14:9Pardubice 13:00
44ns6.9.2008LC ŠumperkLC Slavia Praha2:15Pardubice 16:00
45ns7.9.2008LC PardubiceLC Slavia Praha11:15Pardubice 13:00
46ns13.9.2008LC Slavia PrahaLK Kroměříž20:1Malešice 16:00
47nz13.9.2008LC SK Jižní MěstoFalcon Millionaires29:7Radotín 19:00
48ns14.9.2008LC Slavia PrahaLC Old Dogs Plzeň21:5Malešice 10:00
49nz14.9.2008TJ MalešiceLCC Radotín3:21Malešice 13:00
50ns14.9.2008LK KroměřížLC Šumperk6:13 Kroměříž 13:00
51nz16.9.2008Falcon MillionairesTJ Malešice4:19Radotín 19:00
52nz20.9.2008LCC RadotínLC SK Jižní Město9:10Radotín 19:00
53qf127.9.2008LCC RadotínLC Šumperk38:2Radotín 16:00
54qf227.9.2008TJ MalešiceLC Pardubice19:8Radotín 19:00
55qf328.9.2008LC SK Jižní MěstoLC Old Dogs Plzeň36:6Radotín 10:00
56qf428.9.2008Falcon MillionairesLC Slavia Praha10:3Radotín 13:00
57sfA130.9.2008LC SK Jižní MěstoTJ Malešice 17:3Radotín 19:00
58sfB13.10.2008LCC RadotínFalcon Millionaires20:2Radotín 19:00
595-84.10.2008LC Slavia PrahaLC Old Dogs Plzeň14:16Malešice 10:00
605-84.10.2008LC ŠumperkLC Pardubice3:18Králíky13:00
615-85.10.2008LK KroměřížLC Pardubice6:9Kroměříž 13:00
62sfB27.10.2008Falcon MillionairesLCC Radotín6:33Radotín 19:00
63sfA211.10.2008TJ MalešiceLC SK Jižní Město7:14Malešice 10:00
645-826.10.2008LC Slavia PrahaLC Šumperk18:2Malešice 13:30
65??12.10.2008TJ MalešiceLCC Radotín0:0Radotín17:00
66??12.10.2008LCC RadotínFalcon Millionaires0:0Radotín20:00
67f12.10.2008LCC RadotínLC SK Jižní Město17:11Radotín 17:00
685-812.10.2008LC PardubiceLC Old Dogs Plzeň 10:15Pardubice 20:00
695-817.10.2008LK Kroměříž LC Slavia Praha8:20Kroměříž 19:00
705-818.10.2008LC PardubiceLC Slavia Praha10:15Pardubice 13:00
715-818.10.2008LC ŠumperkLK Kroměříž 7:6Králíky14:00
72f19.10.2008LC SK Jižní MěstoLCC Radotín10:7Radotín 11:00
73f19.10.2008LCC Radotín LC SK Jižní Město17:9Radotín 12:00
745-821.10.2008LC Old Dogs PlzeňLC Šumperk20:8Radotín 19:00
755-824.10.2008LC Old Dogs PlzeňLK Kroměříž 14:4Radotín 19:00
763-425.10.2008TJ MalešiceFalcon Millionaires10:9Radotín 15:00
77f26.10.2008LC SK Jižní MěstoLCC Radotín13:11Radotín 15:00
78f20.10.2008LCC Radotín LC SK Jižní Město10:9Radotín 19:00

(zč - základní část, nz - nadstavba, zlatá skupina, ns - nadstavba, stříbrná skupina,
qf - čtvrtfinále, sf - semifinále, f - finále)

 Pořadí po základní částizvvppppskórebody
1. LCC Radotín88000208:2924
2. LC SK Jižní Město86002128:6418
3. TJ Malešice86002116:7318
4. Falcon Millionaires84103112:7514
5. LC Old Dogs Plzeň8311384:9912
6. LC Pardubice83014110:11010
7. LC Slavia Praha8300569:1009
8. LK Kroměříž8100742:1853
9. LC Šumperk8000830:1640

 

 Pořadí po zákl. části a nadstavbězvvppppskórebody
1. LCC Radotín1110010261:4231
2. LC SK Jižní Město118102185:8726
3. TJ Malešice117004145:11621
4. Falcon Millionaires114106123:14614
5. LC Slavia Praha127004140:11922
6. LC Pardubice126015164:14319
7. LC Old Dogs Plzeň125115122:15418
8. LC Šumperk121001156:2113
9. LK Kroměříž121001168:2453

 

 Konečné pořadí na 5.–9. místězvvppppskórebody
5. LC Old Dogs Plzeň169115187:8730
6. LC Slavia Praha1610006207:14630
7. LC Pardubice168117211:27325
8. LC Šumperk162001475:1826
9. LK Kroměříž161001592:1903

 

 

 
Soubor:
NBLL 2008 konecne statistiky.xls
Formát:
xls
Velikost:
83kB

Anketa

Nové značky soutěží ČSML
Celkem hlasů 67
Jak se vám líbí nové značky soutěží ČSML?