Lacrosse > Mužský lakros

Mužský lakros

28.9.2012 Jižní Město pravděpodobně přišlo o finále NFLL Ilustrační foto

(pch) - Ve včerejším důležitém utkání NFLL Radotín po výrazném zlepšení ve druhé polovině porazil Jižní Město 12:7 a s největší pravděpodobností tak svého rivala připravil o účast ve finále NFLL. více

Otázka: Finále NFLL - kopie (celkem hlasů)
Kdo se utká ve finále NFLL?

26.9.2012 NFLL má na programu poslední herní víkend Ilustrační foto

(pch) – Národní fieldlakrosovou ligu čeká zajímavé rozuzlení. O první dvě místa v základní části, která opravňují k účasti ve finálovém utkání soutěže 14. října na Atletickém stadionu Slavia Praha, se ucházejí tři vyrovnané celky – Malešice, Radotín a Jižní Město. Všichni adepti mají nyní v tabulce shodný počet bodů. více

24.9.2012 Bisoni zvítězili i ve druhém turnaji ELL 2012

(jb) – Bisoni zvítězili i ve druhém turnaji ELL 2012. V pořadí druhý turnaj Evropské lakrosové ligy se hrál o víkendu v Berlíně na zimním stadionu ve čtvrti Neukölln a diváci byli svědky mnoha dramatických zápasů, včetně finále, ve kterém Bisons Radotín získali vítězství nad týmem Deutschland Adler až v samotném závěru. více

Pomáháš s trénováním dětí nebo se již podílíš na tréninkových plánech pro juniory a seniory? Ať vychováváš kluky či holky, trenérská klinika je pro všechny! více

21.9.2012 Evropská lakrosová liga se hraje poprvé v Berlíně

Druhý turnaj letošní Evropské lakrosové ligy uvidí diváci na zimním stadionu ve čtvrti Neukölln v Berlíně a ELL se tak poprvé představí na německé půdě, v zemi kde je lakros na velkém vzestupu. více

13.9.2012 NFLL jde do druhého poločasu

(pch) - Národní fieldlakrosová liga vstupuje do své druhé poloviny. Ve čtvrtek 13. září v Radotíně a poté v sobotu a neděli 15. a 16. září v Bratislavě jsou na programu utkání, která velmi výrazně promluví do závěrečného pořadí a pro některé týmy se dají považovat za rozhodující. více

12.9.2012 Malešice se staly klubovými mistry Evropy

(pch) - Úřadující mistr ČR ve fieldlakrosu, TJ Malešice, zvítězil v poháru Kena Galluccia a stal se tak klubovým mistrem Evropy. více

6.9.2012 O víkendu v Praze proběhne ženský i mužský turnaj evropských mistrů

(pch) - Ve dnech 8. a 9. září se na hřištích ABC a Meteor Bráník (Za mlýnem 1774/12, Praha 4) uskuteční 4. respektive 3. ročník mužského a ženského klubového mistrovství Evropy ELF Ken Galluccio Cup. více

3.9.2012 Dramatické finále prvního turnaje ELL vyhrál LC Bison Radotín

(jb) – V dramatickém finálovém zápase prvního turnaje Evropské lakrosové ligy 2012 porazil tým LC Bison Radotín nováčka soutěže AITCOM Pardubice. Až na konci poslední periody rozhodl velmi napínavý zápas Radek Skála brankou ve vlastním oslabení. více