MS v Manchesteru

Nové info:
Konečně se mi podařilo zjistit přesně všechny náklady, takže v příloze níže je konečné vyúčtování před akcí s přesnou částkou, kolik má kdo uhradit. Doplatky plaťte urychleně Harymu v hotovosti.

Po akci proběhne doúčtování - předpokládám, že v Anglii budou ještě nějaké všelijaké drobné úhrady, ale vy už byste neměli platit více (pokud nerozbijete autobus nebo něco podobného...).

Poslední tréninky před odjezdem:
28. června (pondělí) - 19.30 Malešice
1. července (čtvrtek) - 19.30 Malešice
6. července (úterý) - 19.30 Malešice
8. července (čtvrtek) - 19.30 Malešice
11. července (neděle) - 19.00 Malešice (modelové utkání s Global Players)

Cestovní doklady
Čeští občané mohou pro cesty do Velké Británie použít platný pas nebo platný občanský průkaz typu identifikační karty se strojově čitelnou zónou.

Stravování
Objednávky stravování je nutné zaslat do 1. května!! (na pchmelar at lacrosse.cz)

Rámcový program:
12. července 2010, pondělí - odlet 23.20, Praha - Ruzyně (SRAZ 21.00 HOD. TERMINÁL 1)
13. července 2010, úterý - přílet 00.45, Manchester, lehčí trénink
14. července 2010, středa - 15.00 přípravný zápas ČR - Japonsko
15. července 2010, čtvrtek - 12.30 trénink
16. až 24. července 2010 - utkání MS
25. července 2010 - odlet 19.45, Manchester
                             přílet 23.00, Praha - Ruzyně 

Cena:
Účet ČSML 1462112028 / 5500.

Prosím, identifikujte svou platbu buď nejlépe jménem (lze-li), nebo rodným číslem.
Záloha i doplatek jsou samozřejmě vratné pro zraněné. V jiných případech budou účtovány poplatky podle podmínek aerolinek a organizátorů.

Místo:
Armitage Centre, Manchester (umělá i přírodní tráva)

Ubytování:
Athlete’s Village, Fallowfield Campus univerzity Manchester
Vedle areálu, jednolůžkové pokoje, společný záchod a sprchy na chodbě

Stravování:
Snídaně v ceně ubytování
Jedno jídlo denně (11 liber) - dle objednávky
Dvě jídla denně (18,05 liber) - dle objednávky

Rozpis skupin:
Modrá (elitní): Kanada, USA, Austrálie, Irokézové, Anglie, Japonsko
Oranžová: Irsko, Jižní Korea, Slovensko, Švýcarsko
Fialová: Německo, Španělsko, Hong-kong, Norsko
Žlutá: Finsko, Dánsko, Bermudy, Polsko
Červená: Itálie, Česká republika, Švédsko, Mexiko
Azurová: Skotsko, Lotyšsko, Nový Zéland, Francie
Šedá: Nizozemí, Wales, Argentina, Rakousko

Program našich utkání v základní skupině:

pá 16. 7.12:30Itálie - Česká republika
so 17. 7.9:00Mexiko - Česká republika
ne 18. 7.17:30Česká republika - Švédsko

Úplný rozpis utkání:Soubor:WC2010GameSchedule.xlsPopis:

Finální vyúčtování před akcí:Soubor:Popis: