Lacrosse > Ženský lakros > MS U19: Češky skončily desáté

MS U19: Češky skončily desáté

31.7.2015

Českým juniorkám dnes na mistrovství světa ve Skotsku nevyšla odplata proti Německu a po porážce 5:9 obsadily desáté místo.

Zápas se při tom pro české barvy vyvíjel dobře a ještě dvě minuty před koncem prvního poločasu vedly Češky 4:2, jenže o přestávce svítily na ukazateli skóre dvě čtyřky.

Po změně stran nabuzené Němky obrat dokonaly a nepustily už český tým do mnoha velkých šancí. Navíc české střely mířily většinou nad branku a korigovat se našim juniorkám povedlo jediným gólem ve druhém poločasu až v samotném závěru.

Český výběr tak skončil v Edinburghu desátý. Šampionát vyvrcholí zítra: ve 12.15 hod. místního času se v bitvě o bronz utká Anglie s Austrálií a v 15.00 hod. změří ve finále síly týmy Kanady a USA.