Lacrosse > Ženský lakros > Pavla Gründlerová: Těším se na davy fanoušků

Pavla Gründlerová: Těším se na davy fanoušků

15.6.2009

(pur) - Patnáctá česká reprezentantka, která se fanouškům svěří se svými názory a pocity k mistrovství světa v Praze, je Pavla Gründlerová z týmu LC Inferno.

Co pro tebe znamená hrát za českou reprezentaci na mistrovství světa, které se navíc bude konat v Praze?

Je to pro mě výzva. Na jedné straně stojí spousta dřiny a odříkání a v neposlední řadě čas, který jsem mohla věnovat rodině, přátelům, koníčkům.. Odměnou za to je úžasná možnost reprezentovat Českou republiku, zahrát si skvělé zápasy s výbornými týmy a to ještě navíc u nás – v Praze!

Bude domácí prostředí pro český tým výhoda, nebo to může svazovat, hlavně velké očekávání fanoušků?

Osobně věřím, že nás to spíš „nakopne“, zatím fanoušci neměli moc příležitostí, jak nás podpořit, tak teď doufám, že bude hojná účast! Za sebe můžu slíbit, že do toho dám všecko!

Jaká je atmosféra v českém týmu a kam až to můžete společně na MS dotáhnout?

Atmosféra je proměnlivá, tréninky nám dávají občas dost zabrat, takže jsme často unavené a „nenaladěné“, ale jinak jsem přesvědčená o tom, že jsme dobrý tým a pokud ze sebe vydáme všechny to nejlepší a bude při nás stát i trocha toho štěstíčka, tak bychom mohly skončit na pátém či šestém místě.

Co bude při MS nejdůležitější pro tebe a pro celý tým vůbec a jak ti může šampionát pomoci v kariéře?

Pro mě osobně bude nejdůležitější, abych zahrála to, na čem jsem minimálně dva poslední roky „pracovala“, zkrátka abych byla spokojená se svým výkonem. A vzhledem k tomu, že to pro mě bude zřejmě poslední MS, tak bych si za celý tým upřímně přála, abychom si to všechny do jedné moc prima užily a přitom si ještě i skvěle zahrály!

Na co se při MS nejvíc těšíš a co by si vzkázala fanouškům?

Těším se na davy fanoušků, skvělou atmosféru, dobrou týmovou hru, bojovné soupeře a spravedlivé rozhodčí. Takže kdo si to chce užít s námi, přijďte!

Loading...

Ženský lakros

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

Anketa

Final Four v NBLL
Celkem hlasů 106
Líbilo by se vám, kdyby se v NBLL hrál finálový víkendový turnaj nejlepších 4 týmů, tzv. Final Four?