Lacrosse > Mužský lakros > Minifield Series v Klatovech

Minifield Series v Klatovech

2.5.2017

V sobotu 29. března proběhlo 2. kolo MFS v Klatovech za účasti Wild Boars Šumava a juniorů z Old Dogs Plzeň. Muži z Ravens Brno bohužel kvůli velké marodce nedorazili, a proto se zápasy s nimi přesunuly na 5. kolo do Plzně. Hrálo se na decentně podmáčeném Sokolském stadionu. Takže, kdo měl kolíky, byl ve velké výhodě.

První polovina zápasu byla pod taktovkou šumavského týmu, díky větší fieldlakrosové zkušenosti, čemuž odpovídalo i skóre po odpískání poločasu 6:3 v neprospěch Old Dogs.

Ve třetí čtvrtině začala Plzeň dotahovat, a to díky rychlosti hráčů a dobré technice s lakroskou, až na rozdíl dvou gólů.

V poslední periodě však již Wild Boars nenechali nic náhodě, a díky spolupráci bratrů Vítů a vyhraným face-off dovedli zápas do vítězného konce.

Pokud se budou mladí hráči z Plzně i nadále věnovat fieldlakrosu, budou velmi brzy nebezpečným soupeřem pro všechny zúčastněné týmy.

Wild Boars Šumava vs. Old Dogs Plzeň  12 : 6