Minifield 2013/2014

Rozpis a výsledky Minifieldové ligy 2013/2014:


sobota 28. 9. 2013

9.00 LCC Girlz - Sokol I. Smíchov Flamingo 10:3 (4:1, 6:2)

9.50 LCC Chicks - SK Lacrosse Jižní Město 11:14 (5:7, 6:7)

10.40 Baggataway Bees - Sokol I. Smíchov Flamingo 4:9 (2:5, 2:4)

11.30 LCC Girlz - SK Lacrosse Jižní Město 14:4 (4:2, 10:2)

12.20 LCC Chicks - Baggataway Bees 3:4 (1:1, 2:3)

13.10 Sokol I. Smíchov Flamingo - SK Lacrosse Jižní Město 7:6 (3:4, 4:2)

14.00 LCC Girlz - Baggataway Bees 10:1 (5:0, 5:1)

15.50 LCC Chicks - Sokol I. Smíchov Flamingo 6:12 (6:7, 0:5)

16.40 SK Lacrosse Jižní Město - Baggataway Bees 14:4 (6:2, 8:2)

17.30 LCC Girlz - LCC Chicks 10:0 kontumačně

 

neděle 29. 9. 2013

10.00 SK Lacrosse Jižní Město - Baggataway Bees 14:5 (7:4, 7:1)

10.50 LCC Girlz - Sokol I. Smíchov Flamingo 5:4 (2:0, 3:4)

11.40 SK Lacrosse Jižní Město - LCC Chicks 2:4 (2:3, 0:2)

12.30 žákovská liga

15.30 LCC Girlz - Sokol I. Smíchov Flamingo 11:2 (6:1, 5:1)

16.20 Baggataway Bees - LCC Chicks 6:3 (5:1, 1:2)

 

Konečné umístění po prvním turnaji:

1. LCC Girlz (5b.)

2. Sokol I. Smíchov Flamingo (4b.)

3. SK Lacrosse Jižní Město (3b.)

4. Baggataway Bees (2b.)

5. LCC Chicks (1b.)

O 3. až 5. místě rozhodovala gólová bilance: Jižní Město (+6 gólů), LCC Chicks (0 gólů), Bees (-6 gólů)

 

Rozpis druhého turnaje:

 

sobota 19. 10. 2013

9.00 Sokol I. Smíchov Flamingo - LCC Chicks 6:3 (1:2, 5:1)

10.00 LCC Girlz - SK Lacrosse Jižní Město 14:4 (5:3, 9:1)

11.00 LCC Chicks - Baggataway Bees 9:4 (2:3, 7:1)

12.00 Sokol I. Smíchov Flamingo - LCC Girlz 2:13 (0:5, 2:8)

13.00 SK Lacrosse Jižní Město - Baggataway Bees 11:5 (3:3, 8:2)

14.00 LCC Chicks - LCC Girlz 5:13 (3:6, 2:7)

15.00 Sokol I. Smíchov Flamingo - Baggataway Bees 12:3 (8:1, 4:2)

16.00 SK Lacrosse Jižní Město - LCC Chicks 8:9 (3:5, 5:4)

17.00 Baggataway Bees - LCC Girlz 4:18 (3:8, 1:10)

18.00 Sokol I. Smíchov Flamingo - SK Lacrosse Jižní Město 6:5 (5:4, 1:1)

 

neděle 20. 10. 2013

9.00 SK Lacrosse Jižní Město - Baggataway Bees 9:5 (7:2, 2:3)

9.40 LCC Girlz - Sokol I. Smíchov Flamingo 5:2 (3:1, 2:1)

10.20 SK Lacrosse Jižní Město - LCC Chicks 4:5 (4:3, 0:2)

11.00 LCC Chicks - Baggataway Bees 4:5 (2:2, 2:3)

12.00 žákovská liga

 

Konečné umístění po druhém turnaji:

1. LCC Girlz (5b.)

2. Sokol I. Smíchov Flamingo (4b.)

3. SK Lacrosse Jižní Město (3b.)

4. LCC Chicks (2b.)

5. Baggataway Bees (1b.)

O 3. až 5. místě rozhodovala gólová bilance: Jižní Město (+3 góly), LCC Chicks (0 gólů), Bees (-3 góly)

 

Celkové umístění po podzimní části:

1. LCC Girlz (10b.)

2. Sokol I. Smíchov Flamingo (8b.)

3. SK Lacrosse Jižní Město (6b.)

4. LCC Chicks (4b.)

5. Baggataway Bees (2b.)

 

Umístění po třetím turnaji:

1. LCC Girlz (5b.)

2. SK Lacrosse Jižní Město (4b.)

3. Sokol I. Smíchov Flamingo (3b.)

4. LCC Chicks (2b.)

5. Baggataway Bees (1b.)

 

Konečné umístění celé soutěže:

1. LCC Girlz (15b.)

2. Sokol I. Smíchov Flamingo (11b.)

3. SK Lacrosse Jižní Město (10b.)

4. LCC Chicks (6b.)

5. Baggataway Bees (3b.)

 
Loading...

MINIFIELD POHÁR

Anketa

Mistrovství Evropy v boxlakrosu
Celkem hlasů 42
Považujete 2. místo na evropském šampionátu za úspěch, nebo neúspěch?