Minifield 2013/2014

Rozpis a výsledky Minifieldové ligy 2013/2014:


sobota 28. 9. 2013

9.00 LCC Girlz - Sokol I. Smíchov Flamingo 10:3 (4:1, 6:2)

9.50 LCC Chicks - SK Lacrosse Jižní Město 11:14 (5:7, 6:7)

10.40 Baggataway Bees - Sokol I. Smíchov Flamingo 4:9 (2:5, 2:4)

11.30 LCC Girlz - SK Lacrosse Jižní Město 14:4 (4:2, 10:2)

12.20 LCC Chicks - Baggataway Bees 3:4 (1:1, 2:3)

13.10 Sokol I. Smíchov Flamingo - SK Lacrosse Jižní Město 7:6 (3:4, 4:2)

14.00 LCC Girlz - Baggataway Bees 10:1 (5:0, 5:1)

15.50 LCC Chicks - Sokol I. Smíchov Flamingo 6:12 (6:7, 0:5)

16.40 SK Lacrosse Jižní Město - Baggataway Bees 14:4 (6:2, 8:2)

17.30 LCC Girlz - LCC Chicks 10:0 kontumačně

 

neděle 29. 9. 2013

10.00 SK Lacrosse Jižní Město - Baggataway Bees 14:5 (7:4, 7:1)

10.50 LCC Girlz - Sokol I. Smíchov Flamingo 5:4 (2:0, 3:4)

11.40 SK Lacrosse Jižní Město - LCC Chicks 2:4 (2:3, 0:2)

12.30 žákovská liga

15.30 LCC Girlz - Sokol I. Smíchov Flamingo 11:2 (6:1, 5:1)

16.20 Baggataway Bees - LCC Chicks 6:3 (5:1, 1:2)

 

Konečné umístění po prvním turnaji:

1. LCC Girlz (5b.)

2. Sokol I. Smíchov Flamingo (4b.)

3. SK Lacrosse Jižní Město (3b.)

4. Baggataway Bees (2b.)

5. LCC Chicks (1b.)

O 3. až 5. místě rozhodovala gólová bilance: Jižní Město (+6 gólů), LCC Chicks (0 gólů), Bees (-6 gólů)

 

Rozpis druhého turnaje:

 

sobota 19. 10. 2013

9.00 Sokol I. Smíchov Flamingo - LCC Chicks 6:3 (1:2, 5:1)

10.00 LCC Girlz - SK Lacrosse Jižní Město 14:4 (5:3, 9:1)

11.00 LCC Chicks - Baggataway Bees 9:4 (2:3, 7:1)

12.00 Sokol I. Smíchov Flamingo - LCC Girlz 2:13 (0:5, 2:8)

13.00 SK Lacrosse Jižní Město - Baggataway Bees 11:5 (3:3, 8:2)

14.00 LCC Chicks - LCC Girlz 5:13 (3:6, 2:7)

15.00 Sokol I. Smíchov Flamingo - Baggataway Bees 12:3 (8:1, 4:2)

16.00 SK Lacrosse Jižní Město - LCC Chicks 8:9 (3:5, 5:4)

17.00 Baggataway Bees - LCC Girlz 4:18 (3:8, 1:10)

18.00 Sokol I. Smíchov Flamingo - SK Lacrosse Jižní Město 6:5 (5:4, 1:1)

 

neděle 20. 10. 2013

9.00 SK Lacrosse Jižní Město - Baggataway Bees 9:5 (7:2, 2:3)

9.40 LCC Girlz - Sokol I. Smíchov Flamingo 5:2 (3:1, 2:1)

10.20 SK Lacrosse Jižní Město - LCC Chicks 4:5 (4:3, 0:2)

11.00 LCC Chicks - Baggataway Bees 4:5 (2:2, 2:3)

12.00 žákovská liga

 

Konečné umístění po druhém turnaji:

1. LCC Girlz (5b.)

2. Sokol I. Smíchov Flamingo (4b.)

3. SK Lacrosse Jižní Město (3b.)

4. LCC Chicks (2b.)

5. Baggataway Bees (1b.)

O 3. až 5. místě rozhodovala gólová bilance: Jižní Město (+3 góly), LCC Chicks (0 gólů), Bees (-3 góly)

 

Celkové umístění po podzimní části:

1. LCC Girlz (10b.)

2. Sokol I. Smíchov Flamingo (8b.)

3. SK Lacrosse Jižní Město (6b.)

4. LCC Chicks (4b.)

5. Baggataway Bees (2b.)

 

Umístění po třetím turnaji:

1. LCC Girlz (5b.)

2. SK Lacrosse Jižní Město (4b.)

3. Sokol I. Smíchov Flamingo (3b.)

4. LCC Chicks (2b.)

5. Baggataway Bees (1b.)

 

Konečné umístění celé soutěže:

1. LCC Girlz (15b.)

2. Sokol I. Smíchov Flamingo (11b.)

3. SK Lacrosse Jižní Město (10b.)

4. LCC Chicks (6b.)

5. Baggataway Bees (3b.)

 
Loading...

MINIFIELD POHÁR

Anketa

Nové značky soutěží ČSML
Celkem hlasů 66
Jak se vám líbí nové značky soutěží ČSML?