Malešičtí si snadno poradili s ForFuny

22.3.2016

TJ Malešice - ForFunTJ Malešice - ForFun
TJ Malešice - ForFun

(ps) Nedělní chladný večer nabídl v Malešicích další pokračování letošního ročníku NBLL, když na stadion místní TJ dorazili hráči ForFun, kteří zatím na první bodový ligový příděl stále čekají.

Úvodních pět minut ale vůbec neodpovídalo aktuálnímu postavení obou týmů v tabulce soutěže. Hostující hráči prakticky vůbec nepůjčili domácím míč a svoji snahu korunovali úvodním gólem, kterým se po zásluze ujali vedení. Malešičtí sice do první přestávky vstřelili dvě branky, ale herní převaha se nedostavila. Když hostující reprezentant Tomáš Žipaj svým druhým gólem srovnal v 18. minutě na 2:2 vypadalo to, že by utkání mohlo nabídnout dramatický průběh.

Z hlediska nestranného diváka však bohužel od té chvíle už dávali branky pouze hráči v malešických dresech a ve druhé polovině se utkání změnilo k potěše domácích fandů ve střeleckou exhibici malešického střelce Ondřeje Podroužka, který tentokrát zaznamenal 6 branek.

Konečný stav 12:2 neodpovídá tak úplně dění na hřišti. Hosté hráli, ale nebyli schopni dát branku. Domácí si tak připsali poměrně snadnou výhru.