Malešičtí si poradili s radotínskými Vlky

8.3.2016

TJ Malešice - LCC Wolves 6.3.2016TJ Malešice - LCC Wolves 6.3.2016
TJ Malešice - LCC Wolves 6.3.2016

(ps) – První letošní venkovní utkání NBLL se odehrálo v neděli 6.3. v malešické lakrosové aréně, kde domácí TJ přivítala LCC Wolves Radotín.

Jak se již stává pomalu smutnou tradicí, do Malešic nedorazili z Pardubic žádní rozhodčí a tak manažeři obou týmů museli navléknout pruhované mundůry, aby je zastoupili. A nutno poznamenat že odřídili utkání velmi dobře.

Malešičtí od úvodních minut neponechali nic náhodě a v páté minutě vedli 3:0, aby první periodu vyhráli přesvědčivě 5:0. Ve druhé čtvrtině se probudili i střelci hostů, ale na zvrat v utkání to nestačilo. Převahu totiž měli domácí ve všech herních činnostech, především pak v rozhozech, které pro své spoluhráče, především ve druhé rozhodující periodě, s přehledem vyhrával Daniel Hagan. Sedmi góly se ve žlutém dresu blýskl Ondřej Podroužek, z hostů byl nejúspěšnějším střelcem Emil Moravec s třemi zásahy.

TJ Malešice - LCC Wolves 14:5 (5:0, 5:3, 1:0, 3:2)