Lacrosse > Mužský lakros > Malešičtí zdolali v zajímavém zápase ForFun

Malešičtí zdolali v zajímavém zápase ForFun

24.3.2014

(ps) – Malešičtí nastoupili na svém asfaltu proti radotínským ForFun za krásného, téměř letního počasí. To však inspirovalo především hosty, kteří během první periody dvakrát dostali míč za záda brankáře Pelikána, zatímco domácí byli myšlenkami pravděpodobně stále ještě na brigádě, která pro zvelebení hřiště utkání předcházela.

I ve druhé periodě pokračovali radotínští hráči s rychlými brejky a po dvaceti minutách vedli 4:1. Pak ale kouč domácích Hary Mrlík změnil nasazování obránců tak, aby tento fakt eliminoval a karta se zcela obrátila. Domácí v útoku hýřili pohybovou aktivitou a brzy se to projevilo i gólově, když ještě do poločasu obrátili stav utkání.

Po pauze se spustil déšť, který však kvalitu hry překvapivě příliš neovlivnil. Hosté i nadále hrozili z rychlých protiútoků a domácí postupně dobývali Šámalíkovu branku. ForFunu se sice jedenáct minut před koncem podařilo dotáhnout na rozdíl jediné branky, ale pak zaúřadoval domácí kapitán Tomáš Beran, který dvěma góly utnul naděje hostů

TJ Malešice – ForFun 13:8 (0:2, 5:2, 3:2, 5:2)

Branky:
MAL: Plecitý 3+3, Kopfstein 3+1, Tolar 2+1, Beran 2+1, O.Podroužek 2+1, A.Podroužek 1+1, Kos 1+0, Adamiec 0+2
FF: Engliš 3+0, V.Weiss 1+4, Torn 2+0, Klíma 2+0, Martínek 0+1