Lacrosse > Mužský lakros > Malešice tentokrát proti Forfunu úspěšnější

Malešice tentokrát proti Forfunu úspěšnější

22.3.2013

(ps) – Ve středu 20. března změřili své síly v Malešicích semifinalisté minulého ročníku NBLL. Hostující tým ForFun z Radotína měl svému soupeři co oplácet, neboť jejich podzimní duel skončil drtivou výhrou týmu z Malešic v poměru 15:2.

První polovinu utkání jednoznačně ovládli hráči Malešic, kteří hýřili pohybem, rychlými přihrávkami a přesnými střelami a především neomylným Alešem Klokanem v brance. Vrcholem marnosti hostů byla v posledních vteřinách druhé periody nepovedená hra bez brankáře, kterou Martin Mrlík potrestal gólem do prázdné klece.

Poločasové skóre 7:1 připomínalo podzimní duel. Tehdy však na střídačce chyběl kouč Roman Pokorný a domácímu týmu bylo tentokrát jasné, že i díky jeho přítomnosti bude druhá půle utkání zcela jiná. Když se k tomu přidal lehký déšť, který se začal snášet na malešický poloosvětlený asfalt, bylo na změnu obrazu hry zaděláno. Domácí, uspokojeni dostatečným náskokem, polevili. Naopak hostující tým zvýšil koncentraci a pomalu začal přebírat aktivitu v utkání. To se projevilo především v poslední periodě, kterou ForFun vyhrál 3:0. Na celkový obrat to už ale nestačilo. Domácí zvátězili 9:7 a udělali výrazný krok k umístění v první trojce základní části.

Hráči Malešic tak zakončili těžký trojboj, kdy během pěti dnů sehráli tři těžká utkání s třemi pravděpodobně nejsilnějšími týmy letošního ročníku NBLL. Další dvojboj je čeká příští týden, kdy ve středu doma vyzvou Pardubice a ve čtvrtek je v hale na Chodově čeká Béčko Jižního Města.

TJ Malešice vs. ForFun 9:7 (2:1, 5:0, 2:3, 0:3)