Lacrosse > Mužský lakros > LCJM „B“ - FORFUN

LCJM „B“ - FORFUN

19.12.2012

O stříbrné adventní neděli hráči B týmu LCJM uzavřeli letošní rok v hale na Jižním Městě zápasem s týmem ForFun.

Proti na pohled urostlejšímu a zkušenějšímu týmu ForFun neměla záloha Jižního Města moc šancí, což se potvrdilo hned v první čtvrtině, kterou domácí prohráli 0:5.

První gól Jižního Města padl až v druhé minutě druhé čtvrtiny z lakrosky Marka Kytky.

Theo Šamalík v brance ForFun moc práce neměl, zato Jirka Malina a v druhé polovině Tomáš Tomba Čekal, měli práce spoustu. Hlavně jejich zásluhou padlo do branky Jižňáků „pouze“ 17 gólů.

V útoku FF se prosazovali zejména Petr Géčko Gheorghe a navrátilec do sestavy Adam Kostka, kterým sekundovali ještě Vojta Weiss a Tomáš Žipaj. Proti těmto hráčům naše mladá a zejména ve druhé polovině zápasu dost vyčerpaná obrana, neměla moc šancí. Potenciál tam je, ale kluci se ještě mají co učit a musí nabrat pár kilo svalové hmoty.

V útoku Jižního Města vedle nejlepšího střelce týmu Marka Kytky (dal dvě branky) příjemně překvapil svou hrou běhavý mladík Adam Štich, který dal také svou první branku v lize a tradičně obdržel šťastný míček.

Celkově rozdali rozhodčí 17 trestů, z nichž jen 5 bylo za příliš mnoho hráčů na hřišti.

Nyní čeká ligu měsíční přestávka, po které se od 13. 1. začne hrát nejprve v halách na Jižním Městě a v Plzni. V polovině března se soutěž pomalu přesune i na venkovní hřiště.

3 : 17 (0: 5, 2 : 4, 0 : 2, 1 : 6)