Lacrosse > Mužský lakros > LCC Radotín si v Malešicích připsal povinné body

LCC Radotín si v Malešicích připsal povinné body

15.4.2019

(ps) V mrazivé předvelikonoční neděli porazili hráči Radotína tým TJ Malešice na jejich hřišti a v čele ligy mají už pětibodový náskok.

Utkání v Malešicích začalo dle očekávání tlakem hostujících hráčů Radotína. Nejenom že na východ Prahy přijel favorit všech favoritů, ale domácímu týmu chybělo hned osm hráčů základní sestavy. Mezi nimi byl i brankař Aleš Klokan, který utkání sledoval nepřevlečen pouze ze střídačky. Do branky tak musel naskočit hostující Jiří Zadražil, kterého Malešičtí získali z Jižního Města na hostování.

Než se domácí rozkoukali, už to bylo 0:4. Následoval proto oddechový čas a mírné přeskupení obranných sil. Ke cti žlutomodrých patří, že od té chvíle už byli soupeři důstojným soupeřem, byť nikdo z přítomných nemohl očekávat, že by mohl mít choutky na nějaký ten bodík z tohoto utkání. Tři góly během první periody v síti hostujícího Mareše pak byly docela dobrým vkladem, neboť například loni zde Malešičtí ony tři branky dali během celého utkání.

Když pak v rozmezí 48. - 52. minuty Malešice vsítily tři branky, na světelné tabuli stál poměrně přijatelný výsledek 7:14. Pak ale všechny plány domácích na důstojné závěrečné skóre spláchl do kanalizačního systému během následujících tří minut hat-trickem Dominik Pešek.

Pro oba týmy to byl poslední test před blížícím se Memoriálem Aleše Hřebeského. Uvidíme, zda předvedená hra bude pro LCC Radotín postačovat na vítězství v turnaji, které je jednoznačně cílem tohoto reprezentanty nabitého týmu. A plány TJ Malešice pro tento turnaj...? S ohledem na stoupající úroveň zahraničních účastníků bude pro ně každé vyhrané utkání jednoznačným úspěchem.

TJ Malešice - LCC Radotín 7:19 (3:7, 1:3, 0:2, 3:7)