JBLL 2010

Juniorská boxlakrosová liga 2010

Juniorská boxlakrosová liga je seriál turnajů pro žáky od 9 do 15 let, který pořádá LCC Sokol Radotín pod záštitou ČSML. Není-li uvedeno jinak, hraje se na lakrosovém stadiónu v Radotíně.

1. turnaj, 18. dubna 2010

U13    
9:00LC CustodesOld Dogs Plzeň5:1 
9:45Old Dogs PlzeňSK Lacrosse JM1:11 
10:30SK Lacrosse JMLC Custodes2:3 SN 
U11    
11:15 LC Custodes ILC Old Dogs Plzeň3:5
12:00 LC Old Dogs PlzeňLC Custodes II2:6
12:45 LC Custodes IILC Custodes I7:2
U15    
13:30LC CustodesJižní Město Pardubice3:12 
U17    
14:15LC CustodesOld Dogs Plzeň6:1 
15:00Old Dogs PlzeňJižní Město Pardubice4:2 
15:45Jižní Město PardubiceLC Custodes0:6 


2. turnaj, 16. května 2010

U13      
9:00Old Dogs PlzeňSK Lacrosse JM0:5 
9:45SK Lacrosse JMLC Custodes5:3 
10:30LC CustodesOld Dogs Plzeň7:3 
U11      
11:15 LC Old Dogs PlzeňLC Custodes II7:4 
12:00 LC Custodes IILC Custodes I1:7 
12:45 LC Custodes ILC Old Dogs Plzeň3:2 
U15      
13:30LC CustodesJižní Město Pardubice7:14 
U17      
14:15Old Dogs PlzeňJižní Město Pardubice3:8 
15:00Jižní Město PardubiceLC Custodes4:3 
15:45LC CustodesOld Dogs Plzeň3:4 


3. turnaj, 30. května 2010

U13      
9:00SK Lacrosse JMLC Custodes3:2 
9:45LC CustodesOld Dogs Plzeň9:3 
10:30Old Dogs PlzeňSK Lacrosse JM0:10 
U11      
11:15 LC Custodes IILC Custodes I5:4 
12:00 LC Custodes ILC Old Dogs Plzeň5:4 
12:45 LC Old Dogs PlzeňLC Custodes II3:4 sn 
U15      
13:30LC CustodesJižní Město Pardubice1:15 
U17      
14:15Old Dogs PlzeňJižní Město Pardubice2:4 
15:00Jižní Město PardubiceLC Custodes0:3 
15:45LC CustodesOld Dogs Plzeň5:0 


4. turnaj, 13. června 2010 

U13      
9:00LC CustodesOld Dogs Plzeň10:0 k 
9:45Old Dogs PlzeňSK Lacrosse JM0:10 k 
10:30SK Lacrosse JMLC Custodes7:3 
U11      
11:15 LC Custodes ILC Old Dogs Plzeň10:0 k 
12:00 LC Old Dogs PlzeňLC Custodes II 0:10 k 
12:45 LC Custodes IILC Custodes I 6:5
U15      
13:30LC CustodesJižní Město Pardubice1:4 
U17      
14:15LC CustodesOld Dogs Plzeň10:1 
15:00Old Dogs PlzeňJižní Město Pardubice3:10 
15:45Jižní Město PardubiceLC Custodes1:8 


5. turnaj, 5. září 2010, Radotín

U13      
9:00Old Dogs PlzeňSK Lacrosse JM1:8 
9:45SK Lacrosse JMLC Custodes3:2 
10:30LC CustodesOld Dogs Plzeň9:3 
U11      
11:15 LC Old Dogs PlzeňLC Custodes II5:3 
12:00 LC Custodes IILC Custodes I 4:5
12:45 LC Custodes ILC Old Dogs Plzeň 9:6
U15      
13:30LC CustodesJižní Město Pardubice2:9 
U17      
14:15Old Dogs PlzeňJižní Město Pardubice7:1 
15:00LC CustodesJižní Město Pardubice8:0 
15:45LC CustodesOld Dogs Plzeň6:4 


6. turnaj, 19. září 2010, Plzeň

U13      
9:00SK Lacrosse JMLC Custodes2:1 
9:45LC CustodesOld Dogs Plzeň9:1 
10:30Old Dogs PlzeňSK Lacrosse JM2:9 
U11      
11:15 LC Custodes IILC Custodes I0:9
12:00 LC Custodes ILC Old Dogs Plzeň7:6 
12:45 LC Old Dogs PlzeňLC Custodes I13:2
U15      
13:30LC CustodesJižní Město Pardubice3:5 
U17      
14:15Jižní Město PardubiceLC Custodes2:7 
15:00LC CustodesOld Dogs Plzeň10:3 
15:45Old Dogs PlzeňJižní Město Pardubice4:3 


7. turnaj, 10. října 2010, Radotín

U13      
9:00LC CustodesOld Dogs Plzeň7:3
9:45Old Dogs PlzeňSK Lacrosse JM2:7
10:30SK Lacrosse JMLC Custodes4:1
U11      
11:15 LC Custodes ILC Old Dogs Plzeň2:4
12:00 LC Old Dogs PlzeňLC Custodes II6:3
12:45 LC Custodes IILC Custodes I2:7
U15      
13:30LC CustodesSK Jižní Město Pardubice1:11
U17      
14:15LC CustodesOld Dogs Plzeň6:2
15:00Old Dogs PlzeňJižní Město Pardubice4:3
15:45Jižní Město PardubiceLC Custodes1:6

 

Konečné pořadí:

U11 zvvppppskórebody
1. LC Custodes I14900578:5227
2. LC Old Dogs Plzeň      14601763:7119
3. LC Custodes II14510657:7517

Nejlepší střelec: Fillip Hříbal (PLZ) - 31 gólů
Vítěz kanadského bodování: Fillip Hříbal (PLZ)  -  36 bodů 

U13 zvvppppskórebody
1. SK Lacrosse Jižní Město141301086:2140
2. LC Custodes14710671:4023
3. LC Old Dogs Plzeň140001420:1160

Nejlepší střelec: Marek Kytka (LCJM) - 44 gólů
Vítěz kanadského bodování: Marek Kytka (LCJM)  -  55 bodů

 

U15  z vvppppskórebody
1. LC Jižní Město Pardubice 7 700070:1821
LC Custodes 7 000718:700

Nejlepší střelec: Jáchym Plecháček (LCJM) - 21 gólů
Vítěz kanadského bodování: Jáchym Plecháček (LCJM)  -  45 bodů

 

U17 zvvppppskórebody
1. LC Custodes141200287:2336
2. LC Jižní Město Pardubice14500942:7715
3. LC Old Dogs Plzeň144001039:6812

Nejlepší střelec: Matěj Barák (LCC) - 21 gólů
Vítěz kanadského bodování: Tomáš Procházka (LCC) -  45 bodů

 

 

 

  

 

Anketa

Final Four v NBLL
Celkem hlasů 74
Líbilo by se vám, kdyby se v NBLL hrál finálový víkendový turnaj nejlepších 4 týmů, tzv. Final Four?