Lacrosse > Mužský lakros > První domácí výhra Plzně

První domácí výhra Plzně

18.3.2016

Ve čtvrtek přivítali domácí Old Dogs v plzeňské hokejbalové hale v jedenáctém utkání NBLL 2016 radotínské Wolves.

Úvodní gól utkání padl ve druhé minutě z hole Emila Moravce z hostujícího týmu. Zbytek první čtvrtiny však opanovali domácí, kteří šesti brankami v řadě s největším přispěním Adama Střechy (v periodě 2+2) otočili skóre na 6:1.

I druhá čtvrtina vypadala obdobně, když ji brankami sice orámovali Wolves, ale od 18. do 27. minuty úradovali pouze Staří psi - po 30 odehraných minutách si mužstva šla oddychnout za stavu 12:4.

Druhá polovina utkání byla více vyrovnaná, na domácím týmu byla znát absence několika hráčů, díky které nebylo moc času vydechnout na střídačce. Třetí perioda tak skončila nerozhodně 3:3, poslední perioda pak 5:2 pro Old Dogs. Díky

Celkově utkání skončilo 20:9 a Plzeň si přičítá další tři body do tabulky.

Další zápas mají Old Dogs na programu ve středu 23. března, kdy v radotínské aréně vyběhnou proti LCC; další domácí zápas je čeká 7. dubna proti týmu SKL Jižní Město.

Wolves se s Jižním Městem střetnou už tuto neděli (začátek je v jihoměstské hale ve 20.00 hod.) a následující pátek se doma utkají s ForFunem (začátek 19.30 hod.).