European Cup 2017

22.5.2017

Soubor:
european_cup_2016-2017.xlsx
Popis:
průběžné pořadí evropského poháru
Formát:
xlsx
Velikost:
94kB

Evropský pohár má za sebou pět turnajů a šestý klepe v Německu na dveře. Letošní sérii zahájil turnaj v Rakousku, kde zastupovaly český interkros tři týmy. PS Bandits, kteří turnaj ovládli, Ontario a Warriors. 

Všechny tři tyto týmy se zúčastnili také druhého turnaje ze série evropského poháru, Vánočního turnaje v Praze. Zde opět kralovali Bandits, kteří ve finále porazili úřadujícího vítěze minulého ročníku, tým Victory z Itálie. 

Třetí turnaj, uskutečněný ve francouzském Frangy se odehrál 11. a 12.března a z českých zástupců se na turnaj přihlásili pouze Warriors, kteří vybojovali krásnou třetí příčku. 

Čtvrtou zastávkou seriál turnajů pokračoval v německém Langenbergu na tradičním Panthers Cupu v termínu 22. a 23.dubna. Tunraj byl plně obsazen a tentokrát i s trojnásobným českým zastoupením(Hodge-Podge, Warriors a PS Bandits). Dále 5 německých týmů, čtyři francouzské a jeden italský. Turnaj opět ovládli Bandits, kteří s jedním na střídání ve finále porazili Bad Marienberg. Hodge Podge tentokrát smolně propadli a skončili na předposlední 11.příčce. Warriors pak skončili na místě šestém. 

13. a 14.května se uskutečnil druhý ročník italského turnaje ve městě Calusco D'Adda. Turnaje se z českých luhů a hájů na turnaji představili Warriors a PS Bandits. Prvně jmenovaní v oslabené sestavě vybojoval předposlední osmou příčku. PS Bandits i na tomto turnaji dokázali zvítězit a potvrdit tak zatím vedoucí pozici celého poháru. 

V německém Bad Marienbergu, kde se odehraje Basalt Cup, má také již jistého českého zástupce. V termínu 10. a 11.června tam za české barvy zavítají týmy Warriors a PS Bandits. Registrace na turnaj je zatím otevřená a tak se může přihlásit i nějaký další český zástupce. 

Vyvrcholení celé série evropského poháru  proběhne na tradičním maďarském turnaji Pannon Cup v termínu lakrosového Prague Cupu 25. a 26.června. Opět na tradičním místě ve městě Szombathely. 

Vyhlášení vítězů Evropského poháru proběhne již tradičně v rámci Švětových her konaných v létě v Neměcké Bochumi. 

Loading...

Novinky

Anketa

Final Four v NBLL
Celkem hlasů 74
Líbilo by se vám, kdyby se v NBLL hrál finálový víkendový turnaj nejlepších 4 týmů, tzv. Final Four?