ELL 2010

Evropská lakrosová liga 2010

sobota 16. 10. 2010 Králíky   
13.00Blue Warriors - White Crystals9:5 (2:3, 3:2, 4:0)
15.00Red Gunners - Sky Talons  6:10 (3:3, 1:4, 2:3)
18.00Sky Talons - White Crystals  11:2 (2:1, 6:0, 3:1)
20.00Red Gunners - Blue Warriors  7:6 (4:4, 1:1, 2:1)
neděle 17. 10. 2010    
10.00Blue Warriors - Sky Talons  2:5 (1:1, 1:3, 0:1)
12.00Red Gunners - White Crystals  5:13 (4:3, 0:6, 1:4)
   
sobota 30. 10. 2010 Radotín  
13.00Red Gunners - Sky Talons6:4 (1:2, 4:2, 1:0) 
15.00White Crystals - Blue Warriors3:1 (0:1, 2:0, 1:0) 
18.00Red Gunners - Blue Warriors9:6 (2:3, 2:2, 5:1) 
20.00Sky Talons - White Crystals10:5 (2:0, 5:2, 3:3)
neděle 31. 10. 2010   
10.00Red Gunners - White Crystals6:5 SN (1:3, 2:0, 2:2)
12.00Blue Warriors - Sky Talons4:13 (3:4, 1:5, 0:4)
    
sobota 20. 11. 2010 Plzeň (pozor změna!)  
17.00 SF1Sky Talons - Blue Warriors 9:6 (4:1, 3:4, 2:1) 
18.30 SF2White Crystals - Red Gunners9:7 ( 3:0,2:2,4:5 ) 
20.00 o 3. místoRed Gunners - Blue Warriors6:3 (2:0, 2:3, 2:0) 
21.30 fináleSky Talons - White Crystals9:8 p (4:2, 2:3, 2:3, 1:0)

 

Konečné pořadí:

 
1. Sky Talons
2. White Crystals
3. Red Gunners
4. Blue Warriors

 

Statistiky zde

 

Záznamy utkání na http://www.strizna.cz/

 

Složení týmů:

       WHITECRYSTALS         REDGUNNERS        BLUEWARRIORS             SKYTALONS
Manažer:
RomanPokorný Manažer: Patrik Procházka Manažer: Jiří Pechar Manažer: Mirek Knotek 
PoupěPetrSkálaRadekSikaDominikKostkaAdam
MoravecEmilŘíhaTomášHodaňMartinMrlíkMartin
West PrattJordanKostkaMartinTornPetrSkokanJan
WeisVojtěchŠrůtaMartinBarákMatějBeranTomáš
ŘíhaJakubPoupěPavelGheorghePetrKopfsteinLadislav
PodroužekOndřejŠedivecOndřejNeužilLukášSeidlRoman
PoláchMiroslavJakšMiroslavBekPetrBartuškaMartin
MarešJakubTolarMartinŽipajTomášPešekJiří
BradaMarekProcházkaTomášMartínekPatrikPodroužekAdam
BegeniMarekBartákMichalNovákPetrBieberMaxmilian
StatkiewiczKajetanSkálaPetrRodTomášMerjaschArtjom
KosJakubKlímaFrantišekČernýVáclavBláhaMartin
KatzerTomášKretíkMatějMacekMartinBalaschAdrian
PoučekTomášSchröderChristianJackTomášVukicsMarcus
HolasKarelHorkýPavelZáhlavaJosefMarečekRobert
HauerKlausBjörnLorenzMartínekTomášRokosMartin
HanákJanHauerRichardVaněkPavelSteindlerDan
OndraLukášPellowskiMiloszŠamalíkTheodorTrankovský  Matyáš 
Plunkett Jamie NovákLeošFáraMichaelErber Stefan
Jůza Jan   MalinovskýZdeněk  

 

 

 

 

Anketa

Mistrovství Evropy v boxlakrosu
Celkem hlasů 48
Považujete 2. místo na evropském šampionátu za úspěch, nebo neúspěch?