ELL 2010

Evropská lakrosová liga 2010

sobota 16. 10. 2010 Králíky   
13.00Blue Warriors - White Crystals9:5 (2:3, 3:2, 4:0)
15.00Red Gunners - Sky Talons  6:10 (3:3, 1:4, 2:3)
18.00Sky Talons - White Crystals  11:2 (2:1, 6:0, 3:1)
20.00Red Gunners - Blue Warriors  7:6 (4:4, 1:1, 2:1)
neděle 17. 10. 2010    
10.00Blue Warriors - Sky Talons  2:5 (1:1, 1:3, 0:1)
12.00Red Gunners - White Crystals  5:13 (4:3, 0:6, 1:4)
   
sobota 30. 10. 2010 Radotín  
13.00Red Gunners - Sky Talons6:4 (1:2, 4:2, 1:0) 
15.00White Crystals - Blue Warriors3:1 (0:1, 2:0, 1:0) 
18.00Red Gunners - Blue Warriors9:6 (2:3, 2:2, 5:1) 
20.00Sky Talons - White Crystals10:5 (2:0, 5:2, 3:3)
neděle 31. 10. 2010   
10.00Red Gunners - White Crystals6:5 SN (1:3, 2:0, 2:2)
12.00Blue Warriors - Sky Talons4:13 (3:4, 1:5, 0:4)
    
sobota 20. 11. 2010 Plzeň (pozor změna!)  
17.00 SF1Sky Talons - Blue Warriors 9:6 (4:1, 3:4, 2:1) 
18.30 SF2White Crystals - Red Gunners9:7 ( 3:0,2:2,4:5 ) 
20.00 o 3. místoRed Gunners - Blue Warriors6:3 (2:0, 2:3, 2:0) 
21.30 fináleSky Talons - White Crystals9:8 p (4:2, 2:3, 2:3, 1:0)

 

Konečné pořadí:

 
1. Sky Talons
2. White Crystals
3. Red Gunners
4. Blue Warriors

 

Statistiky zde

 

Záznamy utkání na http://www.strizna.cz/

 

Složení týmů:

       WHITECRYSTALS         REDGUNNERS        BLUEWARRIORS             SKYTALONS
Manažer:
RomanPokorný Manažer: Patrik Procházka Manažer: Jiří Pechar Manažer: Mirek Knotek 
PoupěPetrSkálaRadekSikaDominikKostkaAdam
MoravecEmilŘíhaTomášHodaňMartinMrlíkMartin
West PrattJordanKostkaMartinTornPetrSkokanJan
WeisVojtěchŠrůtaMartinBarákMatějBeranTomáš
ŘíhaJakubPoupěPavelGheorghePetrKopfsteinLadislav
PodroužekOndřejŠedivecOndřejNeužilLukášSeidlRoman
PoláchMiroslavJakšMiroslavBekPetrBartuškaMartin
MarešJakubTolarMartinŽipajTomášPešekJiří
BradaMarekProcházkaTomášMartínekPatrikPodroužekAdam
BegeniMarekBartákMichalNovákPetrBieberMaxmilian
StatkiewiczKajetanSkálaPetrRodTomášMerjaschArtjom
KosJakubKlímaFrantišekČernýVáclavBláhaMartin
KatzerTomášKretíkMatějMacekMartinBalaschAdrian
PoučekTomášSchröderChristianJackTomášVukicsMarcus
HolasKarelHorkýPavelZáhlavaJosefMarečekRobert
HauerKlausBjörnLorenzMartínekTomášRokosMartin
HanákJanHauerRichardVaněkPavelSteindlerDan
OndraLukášPellowskiMiloszŠamalíkTheodorTrankovský  Matyáš 
Plunkett Jamie NovákLeošFáraMichaelErber Stefan
Jůza Jan   MalinovskýZdeněk  

 

 

 

 

Anketa

Nové značky soutěží ČSML
Celkem hlasů 74
Jak se vám líbí nové značky soutěží ČSML?