Lacrosse > Mužský lakros > Drtivý nástup Wolves rozhodl o zisku bodů

Drtivý nástup Wolves rozhodl o zisku bodů

5.4.2014

(jb) – V utkání Wolves s ForFun se do branky domácích vrátil po zranění Jakub Mareš a svým výkonem přispěl k zisku dalších bodů do tabulky NBLL.

O svém vítězství rozhodli Vlci již v první čtvrtině, kdy se dvakrát trefil Patrik Procházka a po jedné brance přidali Artur Bergman a bratři Jaskové. Na konci periody tak na ukazateli svítilo příjemných 5:0 pro domácí tým.

Hrálo se před slušnou návštěvou a asi nikdo z cca devadesáti diváků v té chvíli netušil, že už se žádné branky do konce utkání od Wolves nedočkají.

Hráčům ForFun se podařilo poprvé překonat výborného Mareše až ve 23. minutě po střelou Davida Stanovského. Ve třetí čtvrtině se trefil pouze František Klíma a v závěrečné Martin Šrůta, který korigoval na konečných 5:3 pro Wolves.

Celkově utkání moc kvality nepobralo a nízké závěrečné skóre jde na vrub především nemohoucnosti útočníků. Zejména hráči Wolves po první vydařené periodě polevili a ve druhé a třetí části vyslali na Šamalíka pouhých 7 střel, z nichž jenom málokterá měla opravdu gólové parametry.

Největším plusem pro domácí tým je tak zisk důležitých bodů, který je přiblížil na dosah play-off.

Wolves vs. ForFun 5:3 (5:0, 0:1, 0:1, 0:1)

WOL: Procházka 2+1, Bergman 1+0, Jasek D. 1+0, Jasek T 1+0, Sedlák 0+1
FF: Stanovský 1+0, Klíma 1+0, Šruta 1+0, Kretík 0+1, Martínek 0+1