Lacrosse > Mužský lakros > Drama v juniorské lize rozhodla pro sebe Plzeň

Drama v juniorské lize rozhodla pro sebe Plzeň

23.3.2015

Zápasem plzeňských LC Old Dogs s týmem SK Jižní Město v kategorii U17 byla v úterý 17. března odstartována jarní část juniorské boxlakrosové ligy.

Již od úvodní hvizdu bylo jasné, že se bude na co dívat. Úvod zápasu lépe vyšel hráčům hostujícího týmu, jenž během 90 sekund vsítil dva góly. Domácí poté odložili nervozitu a začali se více prosazovat. První perioda však přesto vyzněla pro hostující tým.

V druhé části se odehrávala velká bitva, kdy na jejím konci svítil na ukazateli skóre stav 6:8 pro hosty.

Do poslední třetiny si domácí přinesli větší chuť po vítězství, gólman Hás nepustil již žádnou střelu Jižního Města a naopak naši útočníci třemi góly rozhodli zápas. Dramatický a divácký zajímavý zápas po třetinách (3:5 3:3 3:0) skončil vítězstvím 9:8 pro LC Old Dogs Plzeň. Plusový bod za nájezdy získal také domácího tým.