Lacrosse > Mužský lakros > Divoká přestřelka v Radotíně

Divoká přestřelka v Radotíně

6.5.2017

(pb) Malešice vstoupily do zápasu s menším počtem hráčů než soupeř, ale brzy vedly nad zmatenými Vlky 0:3. Do konce 1. periody však Wolves srovnali. Pak se skóre rychle měnilo a v 5. minutě Wolves překvapivě vedli 7:5. Domácí si dokonce vypracovali slibný náskok po průniku Tomáše Jaska středem otevřenou obranou a vedli 8:5. Malešice však dvěma slepenými brankami snížily a po té, co vyrovnání po sólo úniku zabránil gólman Bláha, Vlci opět zvýšili. Do konce 1. poloviny pokračoval brankový příděl na obou stranách a do šaten se šlo nerozhodně za stavu10:10.

Příval gólů se na začátku 3. čtvrtiny pozastavil, ale v 9. minutě Malešice v oslabení po hrubé chybě ztrestaly Wolves a v zápětí při hře 4:4 přidaly 12. branku, aby na konci 3. čtvrtiny vedly 12:15.

Poslední periodu načali domáci gólem z přesilovky, ale hosté rychle odpověděli. Začátečnické chyby a špatné sbírání volných míčů na straně bílých znamenalo vyústilo ve vedení hostů 13:17. Obě strany ještě střídavě přidaly několik branek, ale vyloučení domacích v závěru definitivně znamenalo konec nadějí na srovnání a malešičtí si odvezli výhru 16:19.

Na zápas favorita s týmem ze dna tabulky padlo na obou stranách až moc gólů. Za domácí dáváme palec nahoru Tadeášovi Němcovi, na straně hostů rozhodně nezklamal hostující Adam Střecha. Uznání patří též rozhodčímu Martinovi Bartuškovi, který sám velice slušně odřídil utkání.

LCC Wolves vs. TJ Malešice 16:19 (3:3, 7:7, 2:5, 4:4)