Lacrosse > Mužský lakros > Registrace > Chci na soupisku připsat hráče

Chci na soupisku připsat hráče

Chci doplnit na soupisku nového hráče, který není dosud registrován v ČSML

1. Hráč se musí nejdříve zaregistrovat do ČSML - vyplní on-line registrační formulář a do poznámky uvede, do jaké soutěže a do jakého družstva chce být dopsán na soupisku (včetně čísla dresu; ve formátu např. NBLL:19).
2. Registrační komise hráče do 7 dnů zaregistruje do ČSML (vloží záznam do databáze ČLU a současně přidá hráče na soupisku daného družstva pro danou soutěž). V případě zamítnutí vám Registrační komise zašle e-mail s uvedením důvodu. To, zda Registrační komise hráče již zapsala na soupisku, zjistíte nahlédnutím do soupisky soutěže (stažení libovolného zápisu pro budoucí utkání /většinou v sekci Pro manažery dané soutěže/).

 

Chci doplnit na soupisku volného hráče, který je již registrován v ČSML 

1. Vedoucí družstva/klubu informuje e-mailem Registrační komisi ČSML (csml.registrace (zav) lacrosse.cz) o tom, že chce dopsat hráče na soupisku. V e-mailu uvede jméno a příjmení hráče, registrační číslo, soutěž a případně i číslo dresu.
2. Registrační komise do 7 dnů u hráče upraví záznam v databázi ČLU (účast v soutěžích). V případě zamítnutí vám Registrační komise zašle e-mail s uvedením důvodu. To, zda Registrační komise hráče již zapsala na soupisku, zjistíte nahlédnutím do soupisky soutěže (stažení libovolného zápisu pro budoucí utkání /většinou v sekci Pro manažery dané soutěže/).

Za svou zdravotní způsobilost (kladnou zdravotní prohlídku) odpovídají hráči, v případě hráčů mladších 18 let pak jejich mateřské kluby.

Anketa

Final Four v NBLL
Celkem hlasů 71
Líbilo by se vám, kdyby se v NBLL hrál finálový víkendový turnaj nejlepších 4 týmů, tzv. Final Four?